FF - jednodílovka - Louis

7. července 2012 v 13:25 | Kájuš°° |  FF
Tady vám ještě hodím jednu z mých jednodílovek..takže by mě potěšilo,kdyby jste zanechali komentář ;) Kájujš°°

S tvým klukem Louisem jste seděli na dece na louce plné rozkvetlých květin.Najednou se tě Loui zeptá ' Víš,jak moc tě miluju?..tolik,kolik je tady kytek a tady jich je opravdu hooooooodně.' usmál se na tebe tím svým krásným úsměvem a políbil tě..Dlouze se mu podíváš do očí a špitneš ' ty ani nevíš,jak moc tě miluju,to se nedá ani miliony kytkami vyčíslit,víš to? žadonivě ses na něho podívala s patřičným chtíčem v očích,tak moc ses chtěla na něho vrhnout a políbit ho,co hrdlo ráčí,ale nemělas sílu,protože to udělal on.Mělas ráda jeho zdlouhavá objetí,když jste se loučili,když odlítal s klukama na turné.Pokaždé bylo pro tebe to dlouhé odloučení bolestivé,ale ty,abys zahnala smutek,tak jsi den co den byla v Doncasteru a jezdilas tam za Louisovou rodinou.Hodně sis rozuměla s Louiho sestrami Lottie a Felicite a také s dvojčátky Daisy a Phoebe,ale nebyla ani pozadu jeho úžasná maminka Jay,kterou jsi měla hodně ráda ba jsi ji považovala za svou druhou maminku a ona tebe za svou další dceru.Jako holky jste si hodně rozuměly a chodily jste na nákupy a všechno jste dělaly spolu.Pomáhaly ti zahnat smutek,který ti vyvolával Louis a stesk po něm.Jednou,když jsi u nich spala,tak tě ze spánku vytáhla Lottie se slovy ' Vstávej,oblíkej se,sbal se a ven si doklady a všechno potřebné.Dneska mají kluci koncert,poslali mi vstupenky a letenky,letíme za nima a uvidíš brášku.' vyhrkla na tebe..'Coooo? Lott,tos mi to řekla fakt brzo,já se nestihnu ani sbalit,ani..' nedořeklas to a skočila ti to řeci Lott ' Prosím tě,letadlo nám letí za 4,5 hodiny,ale musíme být na letišti o hodinu dřív,takže dělej Fizzy už se balí a za chvilku mi pomůže tě vytáhnout z postele.' bylas překvapená,ale zároveň jsi měla radost,že uvidíš Louise.'Bože holka,dělej :D! snad chceš vidět Louise,né? takže vstávej a pojď se mnou.Tady máš šaty,které se mnou vybíral Louis s Lottie než odletěl na turné,takže teďkom se převleč a jdi do koupelny a my tě namalujeme a učešeme,jo? a pak se půjdeš konečně zbalit,ano? ' Feli jsi měla strašně ráda,ona byla jedna z tvých nejlepších kamarádek stejně jako Lott.' Fizzy,chci vidět Louise,jdu se teda sbalit,obléct a jdu do koupelky.Ty šaty jsou strašně krásné,máte vkus,ale fakt,děkuju moc,mám vás moc ráda' mělas slzy v očích,když jsi viděla,co všechno pro tebe dělají.
o pár hodin později...
Sedíte v letadle a bavíte se,co budete dělat,až přijedete.'Takže holky,půjdeme za kluky a pak na koncert a po koncertu budem opět s nima a potom,no a potom půjdem konečně na nákupy.
Před začátkem koncertu
'Louisi,moc jsi mi chyběl,víš to? přitiskl tvé rty na ty jeho a svět jako kdyby pro vás přestal existovat.Byla jsi šťastná,že jsi s ním.'No konečně,rád vás zase vidím,ale tebe nejvíc.Stýskalo se mi.Víš,přemýšlel jsem,že bychom se mohli sestěhovat k sobě,co říkáš? bylas zaskočená,ale příjemně.' Je to dobrý nápad,beru.Miluju tě a už nikdy nechci být bez te..' ani jsi to nedořekla a už ti Louis 'daroval' jeden ze svých polibků..'Taky tě miluju' ještě ten den,po koncertu tě požádal o ruku a už plánujete mít miminko ;).
KONEC
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama