Celebritky

Vanessa Hudgens 0.2

6. dubna 2009 v 10:33 | Mrs.AvriLinQa*

Selene Gomez 0.1

6. dubna 2009 v 10:30 | Mrs.AvriLinQa*

Miley Cyrus 0.1

6. dubna 2009 v 10:29 | Mrs.AvriLinQa*
Zdroj:

Demi Lovato 0.2

6. dubna 2009 v 10:25 | Mrs.AvriLinQa*

Demi Lovato 0.1

6. dubna 2009 v 10:16 | Mrs.AvriLinQa*

Vanessa Hudgens 0.1

6. dubna 2009 v 10:14 | Mrs.AvriLinQa*

Vanessa Hudgens in tv PRIMA

6. dubna 2009 v 9:03 | Mrs.AvriLinQa*
TaaAk dneSSka SeEm NemocnÁaa..,mnoa takSsem Se CuuuCela na Tv PrimA Na prAateLéé a Byla poTtom ReklaMaÁ a Tám Moe ObbLííBenNá CelEb Baby V!!!..Mno JhEe to RekLlama ProtIi PuPíínkUm!!...
Oupe ...Wow

Kdo ma dnes narozeniny?

1. dubna 2009 v 15:20 | Mrs.AvriLinQa*
Libor Dobrý <Lubouš> 15 let
Vincent Redetzki 16 let
Hannah Spearritt 27 let
Ding Junhui 21 let

TOP osobnosti

23. března 2009 v 13:32 | Mrs.AvriLinQa*
1. Miley Cyrus
2. Robert Pattinson
3. Vanessa Hudgens
4. Ashley Tisdale
5. Kateřina Janečková
6. Hilary Duff
7. Avril Lavigne
8. Lady Gaga
9. Kristen Stewart
10. Lucie Vondráčková

Baby V:hsm pro me uz skoncilo

16. března 2009 v 18:29 | Mrs.AvriLinQa*
V bravo girl sem se doocetla v rozhovoru ze pro ni hsm uz konci ale pry jki zacc pozadal o ruku a ona mu rekla ano v zari by mela na havai pobehnout jejich svatba!!!WOW!!!mno a vanessa rikala:budu rada kdyz zas budu stat pred kamerou se zacem!!

Wo¨W georg bush!!!

26. prosince 2008 v 19:45 | ♥avrilka♥
taaak sem na to prisla koukala jsem se na osobnostech kdo ma na mííí narozky tez narozky a upe nakonci seznamu vidim jmeno GEORG BUSH!!no wim neni to zadnej andilek ale je to dobry mit narozky stejny den jako prezident usa je to ploste fantastic

Miley Cyrus

26. prosince 2008 v 19:43 | ♥avrilka♥
Taaak a je tu filmova hvezda mylei cyrus/hannah montana

Miley Cyrus se pravým jménem jmenuje Destiny Hope Cyrus. Když byla malá táta ji říkal Smiley (Smíšek) a později se ze Smiley stalo Miley a to už od té doby zůstalo. Miley je dcerou zpěváka Billiho Raye Cyruse. Už od malička se objevovala v různých reklamách. Největší zlom ovšem nastal, když vyhrála casting na hlavní roli do seriálu Hannah Montana, který je v produkci Disney. Je o mladé 14-leté středoškolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. To ovšem nikdo neví, protože vystupuje s blonďatou parukou a jménem Hannah Montana a ve škole je to zase jen obyčejná holka. Nikdo neví, že vede 2 životy kromě její rodiny a kamarádů. Z Miley se stala hvězda. V seriálu hraje dokonce se svým tátou, který je také jejím managerem.

Miley Cyrus vydala už 2 hudební CD s písničkami, které si sama píše nebo, které jí píše táta. Písničky se použili také jako soundtrack k Hannah Montana. Hannah Montana vyšlo i na DVD a stal se z toho fenomén. V lednu 2008 se do kin dostal 3-D film Hannah Montana Concert. Miley Cyrus má před sebou jistě slibnou kariéru.

Výška: 1.63 m
Přezdívka: Miley (Smiley)
Znamení: Střelec, Opice
Rodiče: Billy Ray Cyrus a Tish Finley Cyrus
Sourozenci: Christopher, Braison Chance, Brandi, Trace and Noah Lindsey
Zvířata: Loco a Tag (psi), Doma v Nashvillu měla více zvířat
Hobby: Tanec, cheerleading, zpěv, hra na kytaru a psaní písní
Nástroje, na kterých umí hrát: Kytara
Oblíbené zpěvačky: Hilary Duff, Kelly Clarkson a Ashley Simpson.
Oblíbená HM scéna: maskérna, pláž
Nejlepší přátelé: Ashley Tisdale, Emily Osment, Mandy Jiroux

Vanessa Hudgens

26. prosince 2008 v 15:53 | ♥avrilka♥


Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, Kalifornii. Je filipinsko-portorikánský irský a americko indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.

V r. 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds. Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me". Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let's Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars.

Vanessa konečně potvrdila pro časopis Teen, že chodí s kolegou z High School Musical Zacem Efronem.
 
 

Reklama