Sága Twilight

Rozbřesk - děj

24. srpna 2010 v 22:33 | ♥_Carlotté_é☺

KNIHA PRVNÍ - BELLA


Edward koupí Belle nové auto (Mercedes Guardian). Jakob je pohřešovaný, protože utekl z domova. Bella a Edward řeknou Charliemu, že se budou brát. Poté Bella zavolá svojí matce René a ta je ze svatby nadšená. Několik týdnů visela na telefonu s Edwardovou matkou Esmé, aby vypilovali všechny přípravy na svatbu. Dny uběhly jako voda a už to byl předvečer svatby. Edward byl s Bellou v jejím pokoji a povídali si, když v tu ránu se tam objevili Cullenovic bratři a vytáhly Edwarda na loučení se svobodou. A najednou, velký den už byl tu. Bella hned ráno nasedla do auta k Alici a jelo se ke Cullenům. Alice Bellu nalíčila a Rosalie jí udělala účes. Po přípravách kráčela Bella po boku se svým otcem do obývajícího pokoje, kde byl Edward, hosté a oddávající. Jakmile prošla uličkou, předal Charlie její ruku do dlaně Edwarda Cullena a z Belly Swanové se stala paní Isabella Cullenová. Na oslavě Bella a Edward protančili skoro celý večer. Oba se na chviličku vytratili a Edward jí dal svůj dar tím, že jí nechal naposledy si promluvit s Jacobem. Po dlouhé oslavě jeli oba na letiště, aby strávili svoje líbánky na ostrově Esmé. Bella si ostrov zamilovala už na první pohled. O svatební noci se spolu Bella a Edward milují. Když se Bella ráno probudí, má po celém svém těle modřiny a všude se válí spousta peří z dvou Edwardem prokousnutých polštářů. Edward nesnese, že Belle takhle ublížil, tak se rozhodne že už s ní spát nebude. Další noc ho ale Bella svede a opět spolu mají sex. Po pár dnech Bella zjistí, že se jí nějak mění chutě a že po ránu vždycky zvrací. A v tom, když zrovna něco hledala v kufru, objevila tam tampony. V tom Bella zjistila, že dny uběhly rychleji než myslela a že se jí měsíčky o 5 dní zpozdily. A když si šáhla na břicho, nahmatala rýsující se bouli. Věděla, že tohle není normální, aby se příznaky těhotenství oběvili dřív než za týden.V tom Edwardovi zazvonil mobil, ten byl ale tak vyvedený z míry tím že je Bella těhotná, že mluvit musela ona. Když zvedla telefon, volala Alice a řekla jí , že měla zvláštní vidění. Proto si Bella hned nechala zavolat k telefonu doktora Culena a ten jí potvrdí, že podle těch příznaků co mu popsala, je těhotná. Bella a Edward urychleně odletí domů. Edward se k ní, ale choval tím stylem, že až přijedou domů, tak tu věc z vyndají a zbaví jí toho. ( Protože nevěděli co mají čekat, že v ní vyroste za tvora. Mohlo by jí to i zabít..) Bella se ale rozhodla, že si dítě nechá, proto zavolala Rosalii aby jí pomohla.

Premiéra Eclipse - kluci....

7. července 2010 v 17:58 | Mrs._Kaj_din_Qa♥♥
A co říkáš na klučičí modely. Kdo ti připadá nejvíc sexy? Rob, Taylor (oba v oblecích od Gucciho), nebo Kellan Lutz v kreaci od Dolce & Gabbana?

premiéra Eclipse

7. července 2010 v 17:56 | Mrs._Kaj_din_Qa♥♥

Premiéra Eclipse: Nejlépe oblečené hvězdy

Filmová událost roku si konečně odbyla svou premiéru a s ní i všechny stars, kterým to fakt seklo!
Tentokrát si všichni zúčastnění dali na svých outfitech opravdu záležet a dokonce i jindy dost ležérní Robert Pattinson, se hodil do gala. Tahle filmová teenage senzace jménem Eclipse prostě nepostrádla lesk a glanc, který by každá premiéra měla mít. Posuď sama dole a napiš, kdo se oblékl nejlépe podle tebe!

Boduje u tebe Kristen, Dakota (obě v šatech od Ellie Saab) nebo Anna Kendrick, která zvolila model z dílny Marchesa?


 
 

Reklama